-
alacam55.com - duyuru    BAŞKANLIK SİSTEMİNDEN BEKLENEN NE ?  10.1.2017 11:58:43

   Türkçüler Günü  3.5.2013 18:33:58

   ALAÇAM-YAKAKENT TARİHİNDEN KESİTLER  10.4.2012 13:46:46

 • Ana Sayfa
 • Yakakent
 • Kozköy Tarihi
 • Kozköy Hakkında
 • Örf ve Adetlerimiz
 • Kız İsteme
 • Unutulan Dil
 • Kim Nerede ?...
 • Kaybettiklerimiz
 • Foto Galeri
 • İletişim
 • Editör Giriş
 • Site Yönetimi Giriş
 • Güvenli Çıkış
.:: TIK YOK ::.

         Son zamanlarda  yüreğimiz her gün bir şehit haberiyle yanıyor.

 

         Güneydoğuda kahraman askerimiz vatan haini bölücü teröristlerle  canı pahasına mücadele ederken;

 

         Bir yanda İktidarın beslemesi ,aynı zihniyette olan , diğer yanda ,iktidarla iktidardan nemalanan, aldıklarının karşılığını muhalefet yapmayarak ödeyen, kartel medyası.

 

         Öbür  yanda  birkaç duyarlı gazete ve televizyon dışında; değil ismi cismi bile Türk olmayan anlı şanlı gazete ve televizyonlar. 

 

         Onlarca askerimizin şehadet haberleri alt yazı olarak verilirken, kimisi şarkı ,türkü söyletti, kimisi basket ve futbol oynattı bazı insanlıktan nasip almamışlar ise sinema izletirken,  milli türkücüleri ise DANSÖZ oynattı dansözü’de  seyirciye ayakta alkışlattı.

 

          Ne milletimden bir tepki nede anlı şanlı medyamızdan Tık Yok.


 
         Genelkurmay başkanı 'Kuzey Irak'a bir operasyon yapılmalı mı şeklinde bana sorabilirsiniz?', "Evet operasyon yapılmalı. Fayda sağlar mı? Evet sağlar. Türkiye'nin başındaki bu belayı defetmek zorundayız"''Bunun için siyasi kararın çıkması lazım'' derken;
 

          Başbakan RTE ''İçerideki 5 bin terörist bitti mi ki, dışarıdaki 500 ile uğraşalım'' diyor.

 

         Başbakandan Tık yok.

 

         El insaf ki el insaf.Bir başbakan bu kadar mı kendi memleke tinden habersiz olur.

 

         Başbakan’ı 500 terörist içeride 5000 terörist Iraktaki Kamplarda diye bilgilendiremeyen  haber alma teşkilatımızdan Tık yok.

 

         Başbakan R.T.E ye; Kardeşim dediğiniz biri Yahudi asıllı diğeri İngiliz ajanı iki CAHŞ basın toplantısında PKK Terör örgütü değil onlar kardeşlerimiz, kesinlikle onları kovamayız deyip daha da ileri giderek,       


 
         Küçük CAHŞ  PKK nın açık açık hamiliğine soyunup Türk ordusu burada sınır ötesi operasyon yapamaz Türkiye benimle konuşup   siyasi bir çözüm bulsun derken Rüzgar gülü ,bukalemun  Büyük CAHŞ Kürdün ölü bir kedisini bile Türkiye Cumhuriyeti Devletine vermem diyor.Bu iki çapulcuya cevabınız ne olacak diye  soran gazetecilere;
 

         Vallahi  başbakan R.T.E.dan bu iki at hırsızı CAHŞ’ın aşağılamalarına karşılık Türk milletini tatmin edici yine  tek bir Tık Yok.


 
         Şehit haberleri 10 ar 10 ar gelmeye başlayınca sınır ötesi harekat yapılacak mı diyenlere Başbakan ABD başkanı Buşş la  Kasım ayında buluşup bu meseleyi  konuşacağım dedi.
 
          Bu mesele ABD nin  değil benim meselem Ne konuşacağım Buşş la, Kandili PKK nın başına yıkarım diyemeyen Başbakan R.T.E dan  bu defa yine tık yok.
 

         Merakla beklediğimiz gün geldi çattı Başbakan R.T.E çok şükür Buşş la konuştu.


          Vallahi Ne bizim Başbakandan Billahi Ne de ABD başkanı Buşşş tan beklediğimiz ne bir ses nede bir nefes TIKK  YOKK 

 

        Tek ortak noktaları Türk düşmanlığı,Türkiye Cumhuriyeti devletini bölüp parçalayıp kimliksiz, kişiliksiz müstemleke yapmak isteyenlerin has uşakları, entel, dantel ve vatan haini, son zamanlarda ağızlarında pelesenk olmuş  301 ciyak lamasından başka bir şey çıkmayan Güruhtan da Tık yok             

 

         Başbakan R.T.E ağzının ucuyla da olsa tek devlet tek bayrak tek vatan tek millet diye söylene dursun;

 

         Türkiye Cumhuriyetinin kalbi Başkentimiz ANKARA ‘da Başbakanın  kardeşlerim dedikleri şeref ve haysiyet fakiri,at hırsızı  çapulculara liderleri gözü ile bakanlar bölücü  partinin kongresinde Tek bayrak , tek devlet, tek millete hayır, demokratik özerkliğe evet,  ayrı bayrak ,ayrı dil,ayrı devlet istiyoruz  diye çemkiriyorlar.

 

         Cumhuriyetin savcılarından tık yok

 

         Soyadına (...) değil kendisine kazık lazım olan aşüftenin biride   301 i reddediyorum derken bölücü partinin kongresinde yakasına güneydoğu Anadolu topraklarını da içerisine alan kürdistan haritası dediği  rozeti yakasına takabiliyor.

 

         Vallahi ses çıkması gereken yerlerden yine tık yok, yine tık yok.


 
         Hepsi bu mu? Değil tabiki. 
 

         PKK nın ,meclisteki kardeşleri boş dururmu? Kambersiz düğün olmaz. Hakkari Dağlıcada’ki hain saldırıda tek bir kurşun atmadan  kaçırılan 8 askerimizin serbest bırakılmaları için devletten Habersiz kandil dağına gidiyorlar…!

 

         O kandil dağı ki eşkıyanın teröristin barındığı şer yuvası.   Bölücü başı şerefsizinin resmi üzerinde Türkiye Cumhuriyetinin 3 milletvekili protokol imzalıyorlar.


 
         Siz kimsiniz kimin adına ne ve neyin protokol unu imzalıyorsu  nuz diyemeyen ;
 

          Meclis başkanı K.T dan  tık yok


 
         Şimdi kandil dağında olan, daha önceleri Adana’da 3 askerin şehit edilmesi ve 1 vatandaşın öldürülmesinin de bulunduğu terör olaylarına karıştığı bilinen kocası gibi kendisinin de milletvekili olmadan önce PKK nın kamplarına katılıp eğitim aldığı fotoğraflarla belgelenen Yahudi’nin Ester’i Hitler’in Mataharisi’nden tehlikeli  bu  zevatların Türkiye büyük millet meclisine  milletvekili olarak girdikleri basında söyleniyor.        

 

          Ne Türkiye Büyük Millet Meclisinden,Ne meclis başkanından ,Ne Başbakandan ,Ne Yüksek seçim Kurulundan ne anayasa mahkemesinden Ne Türkiye cumhuriyeti mahkemelerinden ne savcılarımızdan Ne de Adalat bakanımızdan …;


 
          UYAN  TÜRK  MİLLETİ  UYAN  VALLAHİ  BİLLAHİ  NE  HİSLERİNİZE TERCÜMAN OLACAK NEDE BU KUDURMUŞ VATAN HAİNİ TÜRK DÜŞMANI TERÖRİST UYUZ  İTLERE  HADDİNİ BİLDİRECEK NE BİR SÖZ NEDE BİR TIK YOK.


Turan TOK

Pontusçuluk Faaliyetleri

Mustafa TOK

Beka mı ?

Tuğrul Kutluk ŞAAD

Türk’ün en sıcak Otuz Ağustosunun, doksan yedinci

Süleyman Arpa

Tarım ve Hayvancılık
SAMSUN
.:: Seçme Başlıklar ::.