-
alacam55.com - duyuru    BAŞKANLIK SİSTEMİNDEN BEKLENEN NE ?  10.1.2017 11:58:43

   Türkçüler Günü  3.5.2013 18:33:58

   ALAÇAM-YAKAKENT TARİHİNDEN KESİTLER  10.4.2012 13:46:46

 • Ana Sayfa
 • Yakakent
 • Kozköy Tarihi
 • Kozköy Hakkında
 • Örf ve Adetlerimiz
 • Kız İsteme
 • Unutulan Dil
 • Kim Nerede ?...
 • Kaybettiklerimiz
 • Foto Galeri
 • İletişim
 • Editör Giriş
 • Site Yönetimi Giriş
 • Güvenli Çıkış
.:: ŞEREFSİZLER ŞİMDİ KONUŞSUN ::.

         Meclis’e girip PKK’yı savunan şerefsizler şimdi konuşsun…!


         İnsan hakları mavalları ile kendini aydın sanan entel, dantel Rus ve Çin emperyalizmine hizmet eden vatan ve milliyet duygusundan yoksun,dini afyon olarak görüp bütünüyle reddeden  bölücü komünistler konuşsun…!


          Şimdi  Dolardan başka kutsalı olmayan eski Marksist ve ateistlerin   el ele verip birlikte çalıştıkları Türk ve Türklük ile temelden ve ezelden sıkıntıları olan güzelim cumhuriyeti yıkıp yerine Anadolu İslam federe devleti kurmak veya onun vatandaşı olmak için çeşitli taklalar atan davaları için Amerikan,Alman, Fransız,İngiliz,İsrail çıkarlarına gönüllü HİZMET eden Vatikan la  birlik olup dünyayı kurtarmaya soyunan din hortumcusu vicdan tüccarları konuşsun….!


         “Dizi izliyor,dağdaki nehirde yüzüyor,voleybol oynuyorlar.Sinemada film izlemeyi,Eminönü’nde balık ekmek yemeği,vapura binip martı seslerini dinlemeyi,ve Beyoğlu Sarayda dondurma yemeği özlüyorlar…”10 Ekim 2004 Hürriyet gazetesi   Kelebek eki.


           Yukarıdaki yazıyı yazan GAZETTE ciler konuşsun…!


 


         Türkiye de Terör değil kürt  sorunu var diyen Türkiye Cumhuriyeti hüviyetini taşıyan ancak NE MUTLU TÜRKÜM diyemeyen alçaklar konuşsun…!


         Dün 07-10-2007 günü Şırnak’ta  PKK lı terörist İt'ler 13 askerimizi daha şehit etti.Milletimizin başı sağolsun.Ölenlere rahmet ailelerine , Ordumuza, ve silah arkadaşlarına sabırlar ve başsağlığı diliyorum.


         Sayın Başbakanımız konuştu..!Amerika ziyaretinde bu konuları Buşşş efendiyle uzun uzun ve etraflıca konuşacak mış....! 


         Peki yukarıda sözünü ettiğim zevatlar ne diyecek merakla bekliyorum….!


         Türkistan’dan Bosna’ya Irak’tan,Somali’ye Çeçenistan’dan Afganistan’a binlerce masum ölürken tek kınayıcı söz etmeyen Ölen Yahudi bir çocuğun annesinin üzüntüsü karşısında Kalbine hançer saplanıp gözyaşlarını tutamayan Efendiler konuşsun…!


        Şırnak’ta 13 vatan evladının şehit oluşu karşısında alçakça bir vurdum duymazlık sergileyen ulusal televizyon kanalları da, eğlence programı yayınlamaya devam etti.


         Başta milletin vergileri ile yayınlarını sürdüren devletin kanalları TRT 1; spor tartışması, TRT 2; sinema filmi (At), TRT 3 Avrupa Şampiyonası (voleybol), TRT 4’te müzik yayını vardı. Kanal D’de ise “Amerikalılar Karadeniz’de 2” gösterimdeydi. ATV’de de İbo Show yaparken NTV basket maçı vermeyi sürdürdü.


           Akış Değişmedi.
         Diğererleri de bunlardan farklı değildi. Flash; magazin programı, Kanal1; sinema, Fox; dizi, Show; dizi, Samanyolu’nda termal reklamı ardından dizi anonsları, Cine5; sinema, Kral; müzik, Meltem; tartışma programını tercih etti. Tv5’te, aşıklar atışırken Star’da ise, Pop Star Alaturka’ya ara bile verilmedi.

          Şimdi soruyorum sizce ; 

          1. Onlara bu yayın hakkını tanıyan devlete ;

          2. Onların bu yayın akışını değiştirmeyen Hükümete;

          3. Onüç vatan evladımızın şehit edilmesi haberine rağmen yayın akışını durdurup değiştirmeyen ve anlı şanlı televizyonlarımıza;

          4.Programlarında oh olsun dercesine dansöz oynatan sanatçı bozuntularına ve bu eğlenceyi seyredip alkış tutan Türk değil Türkiyeli vatandaş bozuntularına;

          5.PKK lılar kardeşimizdir teröristtir diyemeyiz deyip meclise girenlere kimlik bile sormayıp,Ozan Arif ve  İsmail  TÜRÜT'e Nenesinin  ismini bile soranlara;

           6.Terörist başı soysuz İt'e sayın diyen,şehite şehit bile diyemeyip kelle diyenlere ;

            7.Askerlik yan gelip yatma yeri değil diyenlerin bir rapor ile askerlik bile yapmayan çocuklarına; 

           Allah c.c aşkına söyleyin Bu vatan evladı Şehitlerin kanları helalmi.....!            

         Uyan milletim uyan.Artık tepkimizi göstermenin zamanı.


         Bize,kıymet verdiğimiz değerlerimize ,Vatanımıza , milletimize, bölünmez bütünlüğümüze saygı gösterme-  yenlere ülkemizi bölüp, parçalamak  isteyenlere karşı birlik olup ürettiklerini tüketmemek,kitap ve gazete - lerini okumamak,televizyonlarını izlememekle işe başlayabiliriz. Çünkü dünya malı onların vazgeçemeye ceği  değerlerin başında geliyor.


         Son söz olarak Mübarek Ramazan bayramınızı kutlar Aileniz,ve sevdiklerinizle beraber nice ramazanlar dilerim.


             


 Turan TOK

Pontusçuluk Faaliyetleri

Mustafa TOK

Beka mı ?

Tuğrul Kutluk ŞAAD

Türk’ün en sıcak Otuz Ağustosunun, doksan yedinci

Süleyman Arpa

Tarım ve Hayvancılık
SAMSUN
.:: Seçme Başlıklar ::.